• Nová trampolína

• Školské ihrisko našej materskej školy sme obohatili o prízemnú trampolínu. Keď prišiel do areálu MŠ bagrista vyhĺbiť dieru do zeme, deti sa potešili, že budeme mať nový bazén, ale namiesto bazéna vyrástla nová prízemná trampolína, ktorej sa potešili ešte viac. Táto trampolína je ideálne riešenie pre bezpečné skákanie detí. Priemer 5 metrov zaistí dostatočný priestor pre zábavu. Deti sa nezrania pri prípadnom páde z trampolíny, pri skákaní a vyliezaní po schodoch. Trampolína je vybavená aj ochrannou sieťou podľa bezpečnostnej normy. Všetky deti sa tešia na dni plné zábavy.

• DEŇ OTCOV

• V našej materskej škole sme nezabudli ani na DEŇ OTCOV a pri tejto príležitosti si detičky pripravili krátku besiedku a vyrobili pre otecka darček.

• Cirkusové trampoty

• Pondelok 13. 6. 2022 našu škôlku navštívil šašo Tomík, ktorý deťom porozprával o tom, ako pracoval v cirkuse. Samozrejme pracoval v novom cirkuse, ktorý je bez zvierat. Deťom postupne previedol akrobaciu, žonglovanie s loptičkami, kuželkami, taniermi, chôdzu po lane, jazdu na jednom kolese, chôdzu na chodúloch a jednoduché kúzla. Vystúpenie bolo plné úprimného detského smiechu.  Na záver vystúpenia si deti užili bublinkovú párty, kde púšťal deťom 6 metrové bubliny. Všetkým deťom ako darček vyrobil šašo Tomík z balónika vec podľa vlastného želania- rôzne zvieratká, srdiečka.

• MDD v MŠ

• Program k oslave MDD pokračoval dňa 3. 6. 2022. Deti potešilo divadielko s predstavením  „DOBRÝ DEŇ PÁN UČITEĽ“. Chlapček „Palček“ zábavnou formou deťom predstavil svet školy.

Deň sme ukončili sladkou odmenou. Pán zmrzlinár Ergin Saliji dal sponzorsky zadarmo každému dieťaťu z MŠ Teplá a z elokovaného pracoviska Dobrá zmrzlinu, za čo mu zo srdca ďakujeme.

• DEŇ DETÍ V TRENČIANSKYCH TEPLICIACH

• Dňa 1. 6. 2022 na DEŇ DETÍ sme sa celá škôlka vybrali električkou na výlet z Trenčianskej Teplej do Trenčianskych Teplíc. Deti si veľmi užili jazdu električkou, bol to pre nich veľký zážitok,  niektoré deti sa v nej viezli prvýkrát.  V Tepliciach si deti vychutnali kúpeľné oblátky a zažili veľa krásnych momentov  pri prechádzke po parku a hraní sa na ihrisku.