• Oznam pre rodičov

• Riaditeľsvo MŠ Trenčianska Teplá oznamuje, že prevádzka Materskej školy na ulici Braneckého bude otvorená počas letných prázdnin od 3. 7. 2023 do 14. 7. 2023 a prevádzka elokovaného pracoviska Dobrá bude otvorená od 17. 7. 2023 do 21. 7. 2023.

• Besiedky ku Dňu matiek

• ,,Matka je tá, ktorá môže zastúpiť všetkých ostatných, no ktorej miesto nezastupi nik iný." Kardinál Mermillod

Aj tento rok sme v našej škôlke vo všetkých triedach uskutočnili pre mamičky besiedky ku Dňu matiek. Predškoláci z triedy Včielky a Lienky vystupovali v nedeľu 14.5. v požiarnej zbrojnici. Ostatné triedy mali besiedky na triede. Veríme, že sa Vám páčila. Mamičkám prajeme k ich sviatku všetko len to najlepšie.

• Minifarmička

• Dňa 10. 5. 2023 našu škôlku navštívila pojazdná minifarmička SANTANA ranč Trenčianske Mitice. Deti spoznali farmárske zvieratá, dozvedeli sa ako sa chovajú, čím sa kŕmia a ako sa treba o ne starať. Všetky zvieratká si mohli pohladkať a zblízka popozerať.

• Exkurzia detí z el. pracoviska Dobrá

• Deti v rámci exkurzie absolvovali jazdu historickým vláčikom, nazreli do kabínky rušňovodiča a videli niekoľko typov starších vlakov, vrátane lokomotívy. Z exkurzie si odniesli spomienku v podobe časopisov o vlakoch a pohľadnicu. Krásny výlet deti zavŕšili zmrzlinkou. Naše poďakovanie patrí rodičom, ktorý nám túto jedinečnú príležitosť sprostredkovali.

• Divadielko - Kráľ Drozdia brada

• Dňa 27. 4. 2023 do našej materskej školy zavítalo divadlo BABADLO so svojím predstavením Kráľ Drozdia brada. Predstavenie nabádalo deti zapojiť sa do akcií odohrávajúcich sa na javisku a vťahovalo ich do deja. Deti boli nenásilnou formou motivované k spolupráci s hercom a zúčastňovali sa na rozhodovaní v dejovej línii rozprávky. Predstavenie deti odmenili veľkým potleskom.