• Slávnostné ukončenie školského roka

• Školský rok 2022/2023 sme slávnostne ukončili 30. 6. 2023 s pánom starostom Ing. Milanom Berecom na školskom dvore. Predškoláci, budúci prváci, sa s nami rozlúčili svojím posledným krásnym programom a od septembra ich čakajú nové zážitky a povinnosti v školských laviciach. Veríme, že na dni strávené v škôlke budú v dobrom spomínať. Ďakujeme pani riaditeľke za darčeky, ktoré podarovala celému kolektívu našej MŠ.

• Koncoročný výlet tried Včielky a Lienky

• Dňa 19. 6. 2023 sa vybrali deti z tried Včielky a Lienky na svoj koncoročný výlet do Trenčína. Z Trenčiasnkej Teplej išli vlakom a na vlakovej stanici v Trenčíne ich čakal Turistický vláčik Matúš Čák. Deti zažili obhliadku mesta, dozvedeli sa nové zaujímavé informácie o Trenčíne. Obhliadku mesta ukončil vláčik v lesoparku Brezina. Tam mali deti možnosť pohrať sa a vyšantiť sa na detskom ihrisku. Po hrách, čakal na deti chutný obed a cesta domov. Deti odchádzali domov nadšené a plné nových zážitkov.