• Strašidlá na hrade- bábkové divadlo Marcello

• Vo štvrtok 21. 3. 2024 našu materskú školu navštívilo bábkové divadlo Marcello so svojím predstavením "Strašidlá na hrade". Predstavením deti previedol dráčik Vendelín. K princeznej do hradu sa nasťahoval pirát prezlečený za strašidlo. No v hrade chcel bývať sám, a tak potreboval vystrašiť princeznú a vyhnať ju z hradu. Princeznej však pomohol odvážny gašparko a spolu s deťmi zachránili princeznin hrad. Deti sa s nadšením zapájali do celého predstavenia a na záver ho odmenili veľkým potleskom.

• Plavecký výcvik

• V dňoch 4. až 15.marca sa naši predškoláci zúčastnili plaveckého výcviku v Trenčíne, pod záštitou súkromnej plaveckej školy RoSa. Deti sa naučili správne dýchať pod vodou, potápať, v splývať pomocou dosky, udržať sa na vode. Najviac im robilo radosť šantenie vo vode a samotná cesta autobusom. Celé dva týždne sme si užili, za čo plaveckej škole ďakujeme. Taktiež ďakujeme za bezpečnú prepravu spoločnosti BIS BUS.