• Oznam pre rodičov

• Milí rodičia, prvý deň školského roka je 4. 9. 2023.

Od prvého dňa bude materská škola otvorená od 6:00 do 16:00 s tým, že zberná trieda v triede Lienky funguje od 6:00 do 6:30 a poobede od 15:30 do 16:00.

Elokované pracovisko Dobrá je od 6:30 do 16:00.

Deti by mali prísť do MŠ do 8:00, lebo potom idú deti na desiatu do jedálne.

Predškoláci neplatia 13 eur školné a neplatia za obedy (za desiatu a olovrant platia).

•  ČO POTREBUJE DIEŤA DO MATERSKEJ ŠKOLY

• 1. Papuče (klasické – pevné, nie šľapky)

2. Pyžamo

3. Náhradné oblečenie (pre prípad potreby, ak sa dieťa ušpiní alebo obleje .…)

4. Pršiplášť, gumáky - von chodíme s deťmi za každého počasia (nie dáždnik)

5. Hygienické  vreckovky - celý balík 10 ks alebo 1 balenie vyťahovacích papierových vreckoviek

6. Dievčatá - hrebeň, sponky, gumičky

7. Predškoláci - zubnú kefku, pastu, cvičebný úbor: tričko, krátke nohavice, ponožky, dievčatá môžu mať legíny. Veci im dajte do vrecka.

8. Nedávajte deťom do MŠ žuvačky a cukríky

9. Do škôlky nenosíme hračky, drahé šperky, peniaze,  môžu sa stratiť, pokaziť alebo viesť zbytočne k hádkam medzi deťmi. Výnimkou sú knihy a „mojkacie plyšáky“ na spanie (max 1ks).

Ďakujeme, že veci deťom riadne označíte, podpíšete menom a priezviskom, aby nedošlo k zámene a učíte svoje deti, aby si poznali svoje veci.

• Oznam pre rodičov

• Vážení rodičia, upozorňujeme Vás, že platba za stravu za september musí byť uhradená do 25. 8. 2023. Dieťa bez stravy zo zákona nemôže byť prevzaté do materskej školy, preto si prosím na to dajte pozor. Tento oznam platí iba pre MŠ Braneckého. Rodičia detí z MŠ v Dobrej dostanú prihlášky na stravu až v septembri. Ďakujeme za pochopenie.