• Náš DFS „TEPLANČEK“

•

Tento šk. rok ukončí svoje pôsobenie v detskom folklórnom súbore „Teplanček“ väčšina detí. (Odchádzajú učiť sa do ZŠ.) Ale samozrejme budem veľmi rada, keď i ako už prváčikovia sa zúčastnia nácvikov a vypomôžu pri vystúpeniach.

Chcem im poďakovať a veľmi ich pochváliť za každé vystupovanie a reprezentáciu našej MŠ, obce.

Veľká vďaka patrí rodičom, „mojim folklóristom“, za úžasnú spoluprácu, povzbudivé slová ocenenia mojej práce. Veľmi si to vážim.

Veľká vďaka patrí našim harmonikárom- p. Demčík a p. Arpáš.

Kde sme vystupovali v šk. roku 2023/2024:

• „Hody“ v Trenčianskej Teplej

• „Vianočná akadémia“ v Spojenej škole v Trenčianskej Teplej

• „Vianočné trhy“ v ZŠ/ OÚ Tr. Teplá

• „Vianočné posedenie“ pre dôchodcov v PZ Tr. Teplá

• „Vianočné trhy – tvorivé aktivity“ – Dobrí Dobrania, stará škola v Dobrej

• „Veľkonočné trhy“- PZ v Trenčianskej Teplej

• „Výročná schôdza ZŤP“ – PZ v Trenčianskej Teplej

Naše aktivity v šk. Roku ukončíme v Trenč. Tepliciach na „Folklórnom stretnutí troch generácií“ 25. 05. 2024.

Otvárame sobotný program s ľudovým súborom „Teplanka“.

Srdečne Vás pozývam, príďte nás podporiť.

Vedúca DFS p. uč. I. Rindáková